O naszej firmie

Firma Elbud Leszek Tadych świadczy usługi remontowo-budowlano-porządkowe. Nasza szeroka spejlizacja pozwala nam na kompleksową obsługę i dzięki temu nasi Klienci oszczedzają czas i pieniądze. Działamy profesjonalnie, dajemy pełne gwarancje na wykonane usługi, bierzemy odpowiedzialność za dobrze wykonane instalacje elektryczne oraz inne roboty budowlane.


Nie warto zlecać prac elektrycznych znajomemu, taniemu "Panu Kaziowi",  bo za chwilę może się okazać, że źle przykręcone gniazdko może być przyczyną pożaru w domu lub porażenia naszych dzieci prądem. Cały czas mamy do czynienia z takimi sytuacjami, w których nie ma winnego.

 Prace budowlane lub elektryczne powierz profesjonalistom, nie warto ryzykować życia bliskich.

Możemy pochwalić się niezbędnymi certyfikatami, potwierdzającymi nasz profesjonalizm. Zrealizowaliśmy wiele projektów budowlanych oraz elektrycznych. Najlepszymi referencjami są dla nas opinie dotychczasowych Klientów. Zapraszamy do współpracy.

01
Komunikacja

02
Doświadczenie

03
Planowanie

04
Narzędzia

Jak działamy

Wszystkie prace rozpoczynamy od dobrego planowania, sporządzenia zakresu niezbędnych do wykonania prac oraz harmonogramów ich realizacji. Doradzamy i pomagamy załatwić urzedowe formalności. Posiadamy zaprzyjaźnione biuro projektowe oraz kierowników robót, którzy poprowadzą każda inwestycję od poczatku do końca solidnie i sprawnie.


Zachęcamy do kontaktu znaszą firmą Elbud z Łasku. Nam można zaufać, poprowadzimy dla Państwa każda inwestycję elektryczno-budowlaną, a po wykonanych pracach posprzątamy i zaaranżujemy otoczenie wokół domu lub firmy.